Camp Mazury

 

Tworzymy wyjątkowe wakacje dla dzieci

Realizacja tej misji wymaga od nas indywidualnego podejścia do potrzeb każdego Klienta. Wspólnie działamy i podejmujemy odpowiedzialne decyzje na rzecz zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług oraz maksymalnego bezpieczeństwa dzieci podczas wypoczynku. Zaufanie naszych Klientów budujemy od ponad dziewięciu lat poprzez ważne dla nas wartości.

 

Dziecko – nasz najważniejszy Klient

Dostrzegamy indywidualne cechy każdego dziecka. Odkrywamy jego potrzeby, dbamy o jego dobre samopoczucie. Traktujemy dzieci, jako naszych Klientów, którzy wymagają odpowiedniej jakości świadczonych usług.

 

Program – gwarancja najlepszej zabawy

Atrakcje zapewnione podczas naszych kolonii mają kluczowe znaczenie dla doświadczeń zdobywanych podczas wakacji. Nasz program jest pełen gier i zabaw, ruchu na świeżym powietrzu. Dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji. Każdego dnia robimy coś innego, aby dzieci nie miały poczucia rutyny i nudy. Realizując zajęcia korzystamy tylko z najnowocześniejszego sprzętu rekreacyjno – sportowego, który posiada atesty bezpieczeństwa.

 

Wychowawca – najlepszy przyjaciel

Zadaniem priorytetowym naszej kadry jest pomaganie dzieciom we wszystkich etapach realizowanego wypoczynku. W naszych wychowawcach dzieci znajdą mentorów, którzy pomogą im w rozwiązaniu nawet tych najmniejszych problemów. Wychowawca uczestniczy w życiu każdego kolonisty przez 24 h na dobę. Bierze udział z grupą w zajęciach, spożywa posiłki razem z dziećmi przy wspólnym stoliku. Pomaga w codziennych czynnościach takich jak: utrzymanie higieny, czystości w pokoju, organizuje im czas wolny.

 

Wartości – promocja pozytywnych postaw życiowych

Każdy z naszych programów zawiera elementy wychowawcze, w których przekazujemy dzieciom ważne dla nich wartości. Promujemy aktywny tryb życia. Uczymy dzieci odpowiedzialności, samodzielności, współpracy w grupie, przezwyciężania własnych słabości, tolerancji dla innych ludzi, pozytywnego podejścia do życia oraz poszanowania przyrody.

 

Odpowiedzialność – praca z szacunkiem do środowiska

Realizując programy wypoczynku działamy w zgodzie z naturą. Korzystamy z walorów przyrodniczych otoczenia, jednocześnie nie ingerując w środowisko naturalne. Spacerujemy tylko wytyczonymi szlakami, bawimy się w wyznaczonych miejscach. Konsultujemy realizację naszych programów z przedstawicielami Parku Krajobrazowego oraz Nadleśnictwa.