Dlaczego z nami?

 

Specjalizujemy się w organizacji kolonii dla dzieci do 12. roku życia

Tworzymy bezpieczne i przyjazne środowisko dla wypoczynku najmłodszych dzieci. Nasza kadra pracuje na co dzień z młodszymi dziećmi, doskonale zna ich potrzeby oraz potrzeby ich rodziców. Od początku istnienia firmy pracujemy z najmłodszymi Gośćmi i ciągle doskonalimy swoje metody wychowawcze.

 

Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach każdego dziecka

Zapewniamy bezpieczny i kontrolowany proces adaptacji dzieci wyjeżdżających na kolonię po raz pierwszy, jak i tych doświadczonych w samodzielnych wyjazdach.

 

Wyjątkowe miejsce wypoczynku

Posiadamy własny, dedykowany wyłącznie dzieciom młodszym nowoczesny Ośrodek Wypoczynkowy dysponujący najlepszą infrastrukturą sportowo – rekreacyjną na Mazurach. Obiekt usytuowany jest na terenie Parku Krajobrazowego.

 

Najbliżej na Mazurach

Podróż z Warszawy lub Trójmiasta zajmuje do nas autokarem ok 3 h. Ma to ogromne znaczenie w przypadku podróży młodszych dzieci.

 

Wysoka jakość świadczonych usług

Oferujemy sześć oryginalnych pakietów pobytowych, odbywających się w jednym miejscu.
Dzięki małej skali działalności jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą kadrę wychowawczą i najwyższą jakość realizowanych programów.

 

Rodzinny charakter i atmosfera w naszej firmie

Jesteśmy niedużą firmą rodzinną, w której właściciele pełnią osobisty nadzór nad realizowanymi programami i pracą kadry pedagogicznej.

 

Zapewniamy Rodzicom aktywny udział w kolonii

Podczas wypoczynku dzieci jesteśmy do dyspozycji rodziców 24 h na dobę. Gwarantujemy niezwłoczną reakcję na każdą uwagę i sugestię z ich strony. Informujemy Państwa telefonicznie o zachowaniu dziecka. Umożliwiamy kontakt telefoniczny z dzieckiem oraz odwiedziny podczas trwania kolonii. Każdy pobyt kolonistów prezentujemy w formie fotorelacji publikowanych na naszych kanałach społecznościowych.

 

Jesteśmy transparentni i maksymalnie odpowiedzialni

Zapraszamy do odwiedzin naszego obiektu wraz z dziećmi przed podjęciem decyzji o wyborze naszej oferty. Zapewniamy możliwości zwiedzania ośrodka, poznanie osób bezpośrednio zajmujących się organizacją wypoczynku – odpowiadamy na wszystkie pytania.

Jako właściciele bazy wypoczynkowej i jednocześnie organizatorzy ponosimy maksymalną odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestników kolonii oraz nasz personel.

 

Zmieniamy się razem z dziećmi

Rozwijamy się i zmieniamy każdego roku wraz ze zmieniającymi się potrzebami naszych małych Gości. Doskonalimy się w komunikacji, budowaniu relacji, nowych formach zabawy. Nasi nauczyciele pracujący na co dzień w szkole rozwijają swoje kompetencje podczas pracy zawodowej, jak tez podczas szkoleń wewnętrznych przed każdym sezonem. Wiedzę na temat pracy z dziećmi i tworzeniem miejsc przyjaznych dzieciom zdobywamy na całym świecie.