Dane organizatora

 

Organizator kolonii

Firma Profines – właściciel Ośrodka Wypoczynkowego Pod Lipami w Lidzbarku. NIP: 571-134-73-09, Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko – Mazurskiego nr 4/2010. Członek Polskiej Izby Turystyki, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.

 

Profines – opis firmy

Profines to rodzinna firma, która powstała w 2004 r. Siedzibą firmy jest miasteczko Lidzbark na Mazurach. Tradycje rodzinne założycieli, związane są z aktywną działalnością turystyczną, pracą w ZHP, a od 1989 r. z zarządzaniem ośrodkami wczasów rodzinnych oraz organizacją wypoczynku dla rodzin i dzieci.

W 2004 r. firma kupiła Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami, który w ciągu kilku lat stał się jednym z najczęściej wybieranych obiektów przez organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży na Mazurach. Do dnia dzisiejszego Ośrodek Pod Lipami pozostaje jednym z największych obiektów w Polsce, wyróżniający się ilością i jakością atrakcji przygotowanych dla dzieci.

 

Innowacje

Projekt Camp Mazury jest efektem wieloletnich obserwacji pracy najlepszych organizatorów wypoczynku dla dzieci współpracujących z naszą firmą oraz własnych innowacyjnych koncepcji związanych z wypoczynkiem dzieci. Do odpowiedzialnego zadania bycia organizatorem kolonii przygotowywaliśmy się skrupulatnie od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa.

 

Rzetelność i rozwój lokalny

Od początku działalności podtrzymujemy tradycje rodzinne związane z rzetelnym i uczciwym prowadzeniem przedsiębiorstwa. Zwracamy szczególną uwagę na nasze relacje z klientami, dostawcami, pracownikami, a także lokalną społecznością. Aktywnie wspieramy działania społeczne, młodych sportowców, artystów, wydarzenia kulturalne.

Realizując nasze przedsięwzięcia dużą wagę przykładamy do działań proekologicznych oraz zgodnych z zasadami współżycia społecznego. Dokładamy wszelkich starań, aby nie szkodzić oraz nie przeszkadzać innym.

 

Solidność

Na bieżąco regulujemy wszystkie zobowiązania, nie posiadamy zaległości płatniczych wobec kontrahentów, dostawców, budżetu państwa. Forma prawna prowadzonej działalności stanowi dla naszych klientów najlepsze zabezpieczenie organizowanych przez nas imprez turystycznych.